Blog Single

5 KASIM 2019
 
Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bornova Belediyespor, Zafer Aktaş’ın Türkiye Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bahçeşehir Koleji’yle anlaşmasının ardından baş antrenörlük görevine Bornova’nın değeri Faruk Beşok’u getirdi. Türk basketbolunun önemli isimlerinden olan efsane oyuncu ile yapılan sözleşmeye, yeşil-beyazlı kulübün yöneticilerinin de katıldığı törende Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ imza attı.

İÇİMİZDEN BİRİ

Faruk Beşok ile Türk basketboluna yeni isimler kazandırmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan İduğ, “Bornova Belediyesi olarak öncelikli amacımız yetenekli gençleri keşfedip, yukarılara taşımak. Bu amaca doğru yürürken, Bornovalı bir değerin bizimle birlikte olması kadar güzel bir şey yok” dedi.
Eski antrenörleri Zafer Aktaş’la da uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiklerini de ifade eden Başkan İduğ, “Değerli hocamıza yeni kulübünde başarılar diliyorum. Artık Süper Lig’de Bornova’dan giden bir antrenörümüz var.” diye konuştu.

GURUR DUYUYORUM

Kendisini yeşil-beyazlı ekibin baş antrenörü yapan sözleşmeye imza atan Faruk Beşok ise doğup büyüdüğü kent olan Bornova’da görev yapmanın kendisi bir gurur olduğunu belirterek, “Türk basketboluna yeni isimler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Share this Post:

Galeri

Bornova Belediyespor Bornova’nın Değerine emanet Bornova Belediyespor Bornova’nın Değerine emanet Bornova Belediyespor Bornova’nın Değerine emanet