Blog Single
Bornova’ya yeni spor salonu

Bornova Belediyesi spor alanında gerçekleştirdiği yatırımlara bir yenisini ekleyerek yeni fitness ve pilates salonunu hizmete açtı. Bornovalılar, Atatürk Mahallesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi içinde açılan salondan haftanın 6 günü yararlanabiliyor.

Kültür merkezi ve sosyal tesislerini daha aktif biçimde kullanmayı hedefleyen Bornova Belediyesi, kültür merkezleri bünyesinde az kullanılan alanları spor salonu olarak değerlendiriyor. Hazırlanan proje kapsamında ilk etapta Atatürk Mahallesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi içinde 15 yaş ve üzeri vatandaşlara yönelik fitness ve pilates salonu hizmete başladı. Kültür Merkezi’nin alt katı 106 metrekarelik pilates, 172 metrekarelik fitness salonu olarak yenilendi. 

Haftada 6 gün

Haftanın 6 günü vatandaşlara hizmet verecek olan Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi içindeki fitness salonu pazar günleri kapalı olurken, merkezde haftada 2 gün de plates dersleri yapılacak. Vatandaşlar . hafta için 08:00-21:00, Cumartesi günleri ise 08:00-18:00 saatlerinde salondan yararlanabilecek. Saat 18:00’e kadar kullanımı olan üyeliklerde aylık 50 TL, saat 21:00’e kadar olan üyeliklerde ise aylık 100 TL alınacak.
Share this Post:

Galeri

Bornova’ya yeni spor salonu Bornova’ya yeni spor salonu Bornova’ya yeni spor salonu Bornova’ya yeni spor salonu